magme.mm@seznam.cz
KURZY ŘEZBÁŘSTVÍ MAGMÉ

CENÍK  ŘEZBÁŘSKÝCH  KURZŮ

vyřezávaná figurka modrého chobotnatce
Sovička

Ceny kurzů řezbářství


Cena podzimního semestru 2022 – odpolední kurz
dospělí, studenti, děti 5 500 Kč

Cena podzimního semestru 2022– dopolední kurz      
dospělí, studenti, děti 5 500 Kč

Víkendový kurz
Dospělí, studenti, děti 3 800 KčVrubořezová hvězda

Co zahrnuje cena

Cena zahrnuje veškerý materiál (kvalitní dřevo různých druhů atd.), pomůcky, nářadí a nástroje pro řezbářské práce budou účastníkům kurzů plně k dispozici, dále zahrnuje zapůjčení kvalitních řezbářských dlát příjemný pracovní prostor vybavený řezbářskými ponky a odborné vedení zkušeným a kvalifikovaným lektorem.
Přihlášky

K účasti na kurzech Vám stačí se telefonicky nebo přes email informovat o volných místech v kurzech a místo si zarezervovat. Rádi Vám zašleme na Váš dotaz přihlášku a další informace.

dělená miska

Certifikáty a dárkové poukazy

Na požádání Vám rádi vystavíme certifikát o absolvování kurzu. Dárkovým poukazem je možné obdarovat Vaše blízké a je možné ho vystavit jak na pravidelné kurzy tak rovněž na kurzy víkendové ( vhodný i jako napřvánoční či narozeninový dárek ). Cena poukazu je 3 500 Kč. Poukaz je zajímavě výtvarně řešen v hnědých a vínových barvách s důstojno - vtipnými :) obrázky naších maskotů tvorečků - řezálků chobotnatých při řezbaření. Stačí uvézt informace o obdarovaném a rádi Vám náš dárkový poukaz zašleme elektronicky zdarma, či poštou s příplatkem.