magme.mm@seznam.cz
KURZY ŘEZBÁŘSTVÍ MAGMÉ
vyřezávaná figurka modrého chobotnatce

Hodnocení řezbářských kurzů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   


[Hodnocení #68]

Petra Kohoutová drakaspol@seznam.cz8. 04. 2017, 20:12

Kurzu řezbářství jsem se zúčastnila již několikrát, ale poprvé jsem byla na "řezání hlav." :-) Pokaždé to bylo báječné, a ani tento kurz mne rozhodně nezklamal. Dozvěděli jsme se užitečné informace o anatomii hlavy i o řezbářských postupech. Přístup paní Mézlové ke každému účastníkovi kurzu je individuální a přázelský. Moc děkuji a určitě mohu jedině doporučit.

[Hodnocení #67]

Václav Jungbauerv.jungbauer@seznam.cz7. 04. 2017, 8:51

O víkendu jsem se zúčastnil kurzu řezání hlavy.V pátek jsme modelovali hlavu ze sochařské hlíny a následující dny jsme podle tohoto modelu řezali již zkutečnou hlavu ze dřeva.V kurzu jsem se dozvěděl užitečné informace od paní lektorky i od ostatních účastníků kurzu
a naučil se i nové techniky.Určitě to stálo za to.Doporučuji!Po skončení kurzu budete překvapeni co ve Vás dřímá.
Děkuji paní Mézlové za rady a přátelský přístup.

[Hodnocení #66]

Marcel Popperjapper_bb@yahoo.co.uk4. 04. 2017, 15:50

Musím povedať, že som si už dlho tak nevyčistil hlavu ako počas víkendového kurzu portétovania hlavy pod vedením pani sochárky Mézlové. Bol som milo prekvapený, koľko talentovaných ľudí sa na ňom zišlo a to poniektorý boli úplní začiatočníci. Naučil som sa mnoho o anatómii hlavy a detailov tvare od modelu po finalny vyrobok. Vynikajúce vedenie s individuálnym prístupom ku každému účastníkovi,s voňou lipového dreva a dobrej nálady. Potom je radost vyrezávať...:-) Ďakujem pani Mézlová. A kdo neskúsil a láka ho podobný koníček, alebo sa chce len zdokonaliť možem len odporučiť.

[Hodnocení #65]

Pavel Němečekpavel.nemecek@tul.cz4. 04. 2017, 7:27

Na kurzu od MAGMÉ jsem byl již potřetí. Víkendový kurz - hlava, portrét v řezbářství byl opět výborný. Co jsem nevěděl mi bylo vysvětleno, co jsem neuměl mi bylo pomoženo, ve skupině jsem se cítil opět velice dobře a paní Mézlová již tradičně milá a trpělivá. Vřele doporučuji.

[Hodnocení #64]

Karel Ševečekksevecek@volny.cz23. 03. 2017, 15:53

Kutz jsme absolvovali spolu s manželkou/dostali jsme dárkový poukaz/ a jsme ještě plni dojmů.O našem výtvarném nadání máme spíš pochybnosti a vůbec jsme si nebyli jisti,zda do takového kurzu vůbec patříme.Spousta nových informací,a vůbec celý kurz skvěle vedený paní Mezlovou tyto pochybnosti rozptýlil.Naše počínání bylo po celou dobu vedeno s laskavou tolerancí a ve složitých detailech i s trochou pomoci.I tak jsme na naše výrobky/anděl a miska/ pyšni a obdiv jsem sklidili i po příjezdu domůNaše chlouby jsou už ošetřeny Kerotixem, a mají svoje místo.P.S. Sháním hoblici.
Krásný kurz a pro ty,kteří to chtějí s řezbařinou zkusit opravdu doporučuji."

[Hodnocení #63]

Pavelzezulepavel@seznam.cz9. 01. 2017, 14:03

Kurzu jsem se zúčastnil spolu s tátou, kterému jsme koupili dárkový poukaz k životnímu jubileu. Oba nás to chytlo a každý už doma vyřezáváme. Jako seznámení s řezbařinou je kurz ideální. Člověk si může osahat dlátka a zjistí co se mu líbí a jaké vybavení potřebuje. Paní Mézlová je bezesporu odborník a navíc je velice milá a ochotná. Moc jsme si to užili.

[Hodnocení #62]

Ivana Němcováivanemec@seznam.cz13. 12. 2016, 19:13

Již podruhé jsem měla tu čest zúčastnit se víkendového kurzu. Je to bezvadný relax ve společnosti stejně "postižených" lidí a pod vedením zkušené a milé a velmi ochotné lektorky. Každému se povede vyřezat si kousek radosti ze dřeva. Někdo stihne jeden výrobek, někdo i dva menší. Každý z nás odcházel spokojený a potěšený svou šikovností :) A paní Mézlová chválí a chválí, takže si všichni můžeme připadat jako zkušení řezbáři :))). Neváhejte a vyzkoušejte.

[Hodnocení #61]

Mare Šundamarek.sunda@gmail.com11. 12. 2016, 23:07

Absolvoval jsem jsem víkendový řezbářský kurz a jsem nadmíru spokojen. Nečekal jsem, že si odnesu něco použitelného, ale nakonec si domů odnášm dva výrobky za které se nestydím, ba jsem na ně dokonce hrdý a dělají mi radost.

Jsem velice rád, že jsem kurz absolvoval. Paní Mézlové děkuji, je dobrým mistrem, rád jsem pod jejím dohledem pracoval.

[Hodnocení #60]

Honza KundrlíkJKundrlik@seznam.cz27. 09. 2016, 22:13

Vyzkoušel jsem víkendový kurz kamenosochařství. Nikdy před tím jsem se o něco takového nepokoušel, na základní škole jsem div z výtvarné výchovy nepropadl a přesto mě tato mladá dáma natolik namotivovala (a vždy mi poradila, jak opravit nějaký můj kiks), že jsem vytvořil něco překrásného.

Za ty tři dny nás naučila víc, než jsem vůbec doufal, bylo poznat, že na nás rozhodně nešetří, vždy nám velmi dobře poradila, všichni jsme vytvořili krásná díla, starala se o nás příkladně, má neuvěřitelně fajn rodinu a to celé na opravdu krásném místě.

Opravdu nemám, co bych vytknul a pojedu rád zase :)

[Hodnocení #59]

Tereza FortuníkováFTereza@seznam.cz27. 09. 2016, 12:03

Děkuji za krásný víkend, který jsem mohla strávit na řezbářském kurzu u paní Mézlové. Skvěle jsem si vyčistila hlavu, práce se dřevem je lék a dává zapomenout na všechny starosti. Paní Mézlová je úžasná velmi trpělivá lektorka, která dokáže i v naprostém začátečníkovi vzbudit pocit, že něco dokáže :) Klobouk dolů před jejími znalostmi a zkušenostmi a před lehkostí a skromností, se kterou dělá svoji práci i vede zdejší kurzy... Děkuji, vrátím se..

Fórum řezbářů

Zobrazit příspěvky:   1  |   


[Fórum #8]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz21. 11. 2018, 0:25

Ráda bych upozornila že aktuální videa a fotky z naší nové dílny můžete sledovat na:
https://www.facebook.com/rezbarskekurzy/
https://www.instagram.com/magmeatelier/

[Fórum #7]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz18. 03. 2016, 12:29

Dobrý den, odkazy na stránky kde se dají dláta Pfeil koupit najdete na našich stránkách v sekci literatura a odkazy.

[Fórum #6]

Pindasekpindasek@seznam.cz7. 02. 2016, 19:38

Dobry den,
Mužete sem hodit odkaz kde koupit dlatka pfeil?
DIKY :)

[Fórum #5]

Magdalena Mézlová magme.mm@seznam.cz17. 12. 2015, 1:33

Dobrý den, doporučuji napustit figurky včelím voskem, nebo lněným olejem, pokud mají zůstat v přírodním materiálu, pokud budete barevně tónovat nebo mořit doporučuji upravit savost např. šelakem a poté barvy zafixovat např. opět voskem. Je spoustu možností a technik, záleží jaká je Vaše představa o závěrečném povrchu.Přeji ať se dílo podaří.
S pozdravem M. Mézlová

[Fórum #4]

Joseftolarjosef@seznam.cz13. 12. 2015, 0:32

Dobrý den,pokouším se vyřezávat figurky z lipového dřeva,mám už jih 25 a nevím čím je mám napustit.Buďte tah hodný a poraďte čím a kde sehnat.Moc děkuji Tolar Josef

[Fórum #3]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz23. 10. 2013, 0:29

Doporučuji všem služby mé kolegyně řezbářky Lucie, která je ochotná nabrousit Vám jakékoli Vaše řezbářské dláta a řezbářské nožíky.
Cena dle stavu a typu dlát
od 30– 80Kč za ks.
Dodání do cca 7 dnů.
Více informací na pixiefrog@seznam.cz
Tel:731443162
Lucie

[Fórum #2]

Kamila Doktorováschaferlingova@seznam.cz10. 06. 2013, 21:25

Našla jsem soutěž o zrcadlovky Nikon v časopise Respekt. Kdo máte vedle řezbářství koníčka fotografování, podívejte se na www.vyfotdrevo.cz

[Fórum #1]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz20. 05. 2012, 23:40

Vítám Vás na našich nově zprovozněných stránkách a doufám, že se tu budete cítit příjemně. Zde se můžete pustit do vzájemné diskuze na jakékoli téma o řezbářství. Děkuji za Vaše komentáře, připomínky a dotazy či nabídky. V případě, že se chcete informovat o termínech a naplňěnosti kurzů prosím o osobní kontakt. Ostré dlátko,pevnou ruku, kousek dřeva a spoustu nápadů přeje Magdalena - Vaše lektorka

ODESÍLÁNÍ ZPRÁV

Zde můžete napsat své Hodnocení kurzů (pomůžete udělat si představu těm, kteří o kurzech uvažují)


Nebo se můžete zapojit do Fóra řezbářů (poslat dotaz, nabídnout přebytečný materiál či nástroje, podělit se o  zajímavosti s ostatními apod.)

       opiš písmena a číslice