magme.mm@seznam.cz
KURZY ŘEZBÁŘSTVÍ MAGMÉ
vyřezávaná figurka modrého chobotnatce

Hodnocení řezbářských kurzů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   9  |   


[Hodnocení #21]

Iva Ventováifkapraha@seznam.cz30. 04. 2013, 19:13

Kurz mě nadchl a nepřestávám se těšit, až si ho na podzim zopakuji. Paní Magdaléna je skvělá a práce se dřevem uchvacující! Kromě času mi nic nechybělo, děkuji!

[Hodnocení #20]

Martin Sikorasikora@centrum.cz30. 03. 2013, 9:54

Účasnil jsem se víkendového kurzu (1.-3.3.2013).
Všem kdo o tom přemýšlí doporučuji. Kormě samotného výtvoru jsem si odnesl i dobré rady ohledně výběru dlátek, jejich broušení apod. Takže vybavení už by bylo, teď už jen tvořit:)

[Hodnocení #19]

jana Janouškovájana_jan@centrum.cz26. 03. 2013, 14:25

Paní Magdalena je velice milá a přátelská. Řezbaření prochází jejím srdíčkem a proto jsou kurzy pohodové, poučné a zábavné.
Paní Magdo děkuji, bylo to krásné !

[Hodnocení #18]

Michal Najmana@e.cz3. 03. 2013, 21:08

Já jsem přesně ten účastník, který dokazuje, že si tenhle kurz užije každý. Přítelkyně ode mě očekávala šišatou misku, dostala úžasný šperk :) Výborný přístup, spousta možností, příjemné prostředí. Doporučuji všemi deseti. Za víkendový kurz jsem si vyřezal reliéfní destičku 10x20 cm, přítelkyni drobný šperk a sobě ještě dřevoryt ex libris.

[Hodnocení #17]

Mirka Bártovámirkahronkova@seznam.cz3. 03. 2013, 20:39

Víkendový kurz řezbářství jsem si nadělila k narozeninám a splnila jsem si svůj sen. Práce se dřevem mě vždy lákala, protože je to tvůrčí a voňavá práce, u které si každý duševně odpočine. Na kurz jsem šla nakonec i s dcerou, která o něj také k mému potěšení projevila zájem. Paní Magdalena byla velice ochotná nám poradit a vládla tam pohodová atmosféra. Díky tomuto kurzu se řezbářství stalo naším koníčkem. Koupily jsme si dlátka a tvoříme si doma :o)

[Hodnocení #16]

Jaderníková JiřinaJadernikova@post.cz29. 01. 2013, 16:44

Dnes mi skončil řezbářský kurz a je mi to líto, protože to uteklo jako voda a moc se mi to líbilo. Paní lektrorka je velmi milá a pověděla nám hodně nového o dřevu, jeho zpracování, dlátech a jejich broušení. Vím, že ze mne nebude žádný umělec, ale práce se dvřevem byla moc fajn, takže bych si to ráda znovu zopakovala.Paní Magdo moc vám děkuji. Jaderníková

[Hodnocení #15]

Dagmar Vysokádavys1@seznam.cz27. 01. 2013, 13:10

Když za mnou přišla kamarádka s otázkou, jestli s ní budu chodit do kurzu řezbářství, ani na chvíli jsem nezaváhala. Když jsem začala chodit do kurzu MAGMÉ, ani jednou jsem nezalitovala. Zjistila jsem, že nikdy není pozdě začít s něčím novým. Paní lektorka Magdalena Mézlová se nám všem věnovala, všechno vysvětlila a se vším poradila. No prostě - bylo to úžasné, mohu všem jen vřele doporučit a paní Magdaleně moc poděkovat!

[Hodnocení #14]

killarovásarka.killarova@atlas.cz22. 01. 2013, 20:28

Děkuji za velmi milé přijetí v kurzu řezbářství. Bylo to moc milé a dozvěděla jsem se tam moc důležitých informací o broušení dlátek, stylu řezby a kontaktů na dláta a jiné potřebné věcvi pro nás samouky. Děkuji Killarová

[Hodnocení #13]

Jiří Trnkatrn.jiri@seznam.cz22. 01. 2013, 17:45

Moc děkuji za splněný sen! Řízením osudu jsem také zavadil zrakem o inzerát na Újezdě a ani vteřinu neváhal. Nevím jak jinde, ale absolutní volnost ve výběru témat, kvalitní nářadí, a co je nejdůležitější, odborné rady paní lektorky, individuální přístup ke každému účastníkovi a příjemná atmosféra kurzu několikanásobně převýšila moje očekávání. Zde máte opravdovou volnost se vyřádit tvůrčí prací a navíc se dozvědět i mnoho zajímavého ze světa za zády řezbářství o dřevě, stromech,...
Kdo sám hledá nějaké podobné vyžití, rozhodně zde nemůže narazit. Tento kurz bych však rád doporučil i rodičům, co hledají vhodný kroužek pro svoje trochu odrostlejší ratolesti.

[Hodnocení #12]

Lukáš Müllerlukasmuller@email.cz21. 01. 2013, 18:51

Víkendový kurz jsem dostal jako dárek, bylo to pro mne skutečně překvapení a nevěděl jsem moc co od toho očekávat, zvlášť, když se nepovažuji za nijak manuálně zručného. Ačkoli byl v kurzu mix lidí od úplných začátečníků (jako já) až po pokročilé se zkušenostmi a vlastní dílnou, tak lektorka paní Mézlová všem vyšla vlídně vstříc a každému se přizpůsobila. Pro mne to byl úžasný relax a vytržení ze shonu běžných dní, okořeněn příjemnými lidmi a prostředím. Děkuji a doporučuji každému, jen pozor, dláta jsou opravdu ostrá :o)

Fórum řezbářů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   


[Fórum #11]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz10. 10. 2020, 13:44

Období koronaviru

Specifická pravidla naší dílny v době pandemie:

1/ Vcházení do budovy nejdříve v čas zahájení lekce, nezdržovat se nikde ve společných prostorách budovy.
2/ Odchod z lekce 5 minut před jejím ukončením. Míjení skupin bez vzájemného kontaktu na dvorku před budovou, tak aby nás nebylo celkově uvnitř více než 6 osob.
3/ Obsazení skupin je po celou dobu neměnné - (není možné střídat skupiny, končí tím možnost provádění náhrad a změn v počtu osob v dané lekci).
4/ Nyní přítomnost v budově i ve výuce výhradně s ochranou úst a nosu, (s rouškou).
5/Při vstupu do dílny dodržujeme to, že si každý dezinfikuje ruce anticovidem a nedotýká se nástrojů bez tohoto opatření.
6/ Každý si nosí své vlastní ochranné pomůcky, pokud je potřeba– protipořezové rukavice a náplasti apod. již z hygienických důvodů nejdou sdílet.
7/ V budově je zákaz konzumace jídla (eventuálně na dvorku před budovou je to možné).
8/ Dbát zvýšené opatrnosti a hygieny na WC, používání jednorázových papírových ručníků.
9/ Neúčastnit se lekcí, pokud váš zdravotní stav není v pořádku nebo jste v kontaktu s nemocnou osobou.
10/ Pokud dojde k celkovému přerušení kurzů kvůli případnému zpřísnění bezpečnostních nařízení, budeme nahrazovat v následném období, kdy to bude opět možné, případně se vrátí adekvátní částka z kurzovného.


Všechny účastníky prosím o vstřícnost ke snaze v řešení vzniklých problémů, přeji ve zdraví přečkání nepříznivého období a hlavně neztrácejte chuť obohacovat život chutí tvořit.
Děkuji za pochopení situace, abychom mohli i nadále fungovat.
Magdalena Mézlová

[Fórum #10]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz23. 03. 2020, 23:40

Jednoduché cvičení pro začátek, sledujte i aktuality. Sledujte https://youtu.be/QHajkscsU2k/

[Fórum #9]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz13. 03. 2020, 23:40

Přerušení provozu naší dílny od 16.3.2020 z důvodu pandemie koronaviru- viz sledujte další zprávy v sekci AKTUALITY.

[Fórum #8]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz21. 11. 2018, 0:25

Ráda bych upozornila že aktuální videa a fotky z naší nové dílny můžete sledovat na:
https://www.facebook.com/rezbarskekurzy/
https://www.instagram.com/magmeatelier/

[Fórum #7]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz18. 03. 2016, 12:29

Dobrý den, odkazy na stránky kde se dají dláta Pfeil koupit najdete na našich stránkách v sekci literatura a odkazy.

[Fórum #6]

Pindasekpindasek@seznam.cz7. 02. 2016, 19:38

Dobry den,
Mužete sem hodit odkaz kde koupit dlatka pfeil?
DIKY :)

[Fórum #5]

Magdalena Mézlová magme.mm@seznam.cz17. 12. 2015, 1:33

Dobrý den, doporučuji napustit figurky včelím voskem, nebo lněným olejem, pokud mají zůstat v přírodním materiálu, pokud budete barevně tónovat nebo mořit doporučuji upravit savost např. šelakem a poté barvy zafixovat např. opět voskem. Je spoustu možností a technik, záleží jaká je Vaše představa o závěrečném povrchu.Přeji ať se dílo podaří.
S pozdravem M. Mézlová

[Fórum #4]

Joseftolarjosef@seznam.cz13. 12. 2015, 0:32

Dobrý den,pokouším se vyřezávat figurky z lipového dřeva,mám už jih 25 a nevím čím je mám napustit.Buďte tah hodný a poraďte čím a kde sehnat.Moc děkuji Tolar Josef

[Fórum #3]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz23. 10. 2013, 0:29

Doporučuji všem služby mé kolegyně řezbářky Lucie, která je ochotná nabrousit Vám jakékoli Vaše řezbářské dláta a řezbářské nožíky.
Cena dle stavu a typu dlát
od 30– 80Kč za ks.
Dodání do cca 7 dnů.
Více informací na pixiefrog@seznam.cz
Tel:731443162
Lucie

[Fórum #2]

Kamila Doktorováschaferlingova@seznam.cz10. 06. 2013, 21:25

Našla jsem soutěž o zrcadlovky Nikon v časopise Respekt. Kdo máte vedle řezbářství koníčka fotografování, podívejte se na www.vyfotdrevo.cz

ODESÍLÁNÍ ZPRÁV

Zde můžete napsat své Hodnocení kurzů (pomůžete udělat si představu těm, kteří o kurzech uvažují)


Nebo se můžete zapojit do Fóra řezbářů (poslat dotaz, nabídnout přebytečný materiál či nástroje, podělit se o  zajímavosti s ostatními apod.)

       opiš písmena a číslice