magme.mm@seznam.cz
KURZY ŘEZBÁŘSTVÍ MAGMÉ
vyřezávaná figurka modrého chobotnatce

Hodnocení řezbářských kurzů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   9  |   


[Hodnocení #81]

Bárabostertagova@gmail.com16. 03. 2022, 21:28

Po absolvování prvního kurzu řezbářství ve skvělém přátelském prostředí doporučuji všem, kteří si to chtějí zkusit. Perfektně zařízená dílna, a hlavně úžasná lektorka Magda. Skvělý přístup, pohoda, krásně strávený víkend. Moc děkuji a těším se na další kurz. Bára

[Hodnocení #80]

Jana Bartáčkovájana.bartackova@vscht.cz25. 05. 2021, 9:00

Dobrý den,
o víkendu jsem se svým 14ti letým synem byla na kurzu řezbářství.
Bylo to nádherné, krásně strávený čas, po kterém mě sice všechno bolí, ale stálo to za to. Paní Mézlová je neuvěřitelně trpělivá a vše úžasně vysvětluje.

[Hodnocení #79]

Jaroslav Urbanja.r.da@seznam.cz13. 01. 2020, 7:41

Kurz portrétu hlavy, byl parádní. Práce s hlínou, poté přenášení na dřevo. Úžasná další zkušenost, při krásné práci se dřevem. Tato zkušenost mne moc obohatila, vřelý přístup. Mohu jen doporučit. Děkuji Jarda

[Hodnocení #78]

Michaelamichaela.forman@seznam.cz27. 01. 2019, 13:55

Kurz s p.Mézlovou byl naprosto fascinující. Osobní přístup, lidskost, profesionální představení toho, jaké nástroje a dřevo k čemu používat, kde si je obstarat, přednášky o dřevu a o všem co s tím souvisí. Vše ukázkově a záživně představeno. Tento kurz nemá konkurenci!
Míša

[Hodnocení #77]

Jiří Vladykavymosa@centrum.cz14. 01. 2019, 21:56

Děkuji paní Mézlové za profesionální vedení víkendového kurzu řezbářství.Všem kdo má zájem o řezbářství vřele doporučuji. Jiří Vladyka

[Hodnocení #76]

Milada Žilíkovámilada10@post.sk27. 10. 2018, 8:17

Bolo mi cťou zúčastniť sa kurzu pod vedením pani Magdalény Mézlové, doteraz som nadšená jej milým, trpezlivm prístupom a profesionalitou. Na čas strávený na kurze mám tie najlepšie spomienky, už celková atmosféra v dielni bola neopakovateľná.Ešte raz veľké Ďakujem pani Mézlová. Milada

[Hodnocení #75]

Josef Leitmannj.leitmann@seznam.cz4. 06. 2018, 8:32

K víkendovému kurzu jsem se přihlásil s určitými obavami, neboť prvotní popud vzešel od mé ženy: „Vyřezej mi Betlém“.
Ale již krátkou chvíli po zahájení, mé obavy zmizely, díky přátelskému a profesionálnímu přístupu naší lektorky paní Hofmannové. Mohu jen konstatovat, že jsem se něco o řezbářství naučil. Možná se i vrhnu na ten vyžadovaný Betlém (i když k tomu se budu možná muset přihlásit na příští víkendový kurz).
Nakonec bych chtěl především poděkovat, za velmi příjemně, zajímavě a přínosně strávený čas, i přes to, že jsem se detailně seznámil s ostřím řezbářského dláta.

[Hodnocení #74]

Olga Koutnákoutna@smetankanovybor.cz22. 04. 2018, 22:25

Ráda bych poděkovala paní Magdě Mézlové za krásný inspirující víkend, během kterého nás zasvětila do světa řezbařiny. Cestou domů už jsme se bavili většinou jen o tom, který ze stromů nebo pařezů u silnice by se dal zpracovat :) a kde bychom asi tak mohli sehnat vhodný"matroš" na další tvoření... Vstřícný a milý přístup, tvořivá atmosféra, profesionální znalosti i dovednosti lektorky - těšíme se na setkání někdy příště:)

[Hodnocení #73]

Kamil Pelánkamil.pelan@gmail.com26. 03. 2018, 11:52

Vyřezával jsem už před kurzem asi 2 roky jako samouk a chtěl jsem získat ucelenější přehled o technikách, dlátech a podobně. To se mi splnilo měrou vrchovatou :-) Kurs byl skvělý, doufám, že se v budoucnu dostanu i na kurs o portrétech.

[Hodnocení #72]

Ivan Jandaivanjanda@email.cz27. 02. 2018, 23:32

Do kurzu řezbářství jsem šel s obavami,že tam nepatřím.Přístup paní Mezlové k vedení kurzu byl vynikající . Dozvěděl jsem se spoustu informací,dostalo se mi pomoci při mé první řezbářské práci,která se myslím docela povedla.Budu se snažit pokračovat,Děkuji tímto paní Mezlové za její obětaví přístup ke všem účastníkům kurzu.Bylo to perfektní. Díky.

Fórum řezbářů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   


[Fórum #1]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz20. 05. 2012, 23:40

Vítám Vás na našich nově zprovozněných stránkách a doufám, že se tu budete cítit příjemně. Zde se můžete pustit do vzájemné diskuze na jakékoli téma o řezbářství. Děkuji za Vaše komentáře, připomínky a dotazy či nabídky. V případě, že se chcete informovat o termínech a naplňěnosti kurzů prosím o osobní kontakt. Ostré dlátko,pevnou ruku, kousek dřeva a spoustu nápadů přeje Magdalena - Vaše lektorka

ODESÍLÁNÍ ZPRÁV

Zde můžete napsat své Hodnocení kurzů (pomůžete udělat si představu těm, kteří o kurzech uvažují)


Nebo se můžete zapojit do Fóra řezbářů (poslat dotaz, nabídnout přebytečný materiál či nástroje, podělit se o  zajímavosti s ostatními apod.)

       opiš písmena a číslice