Aktuality

Letní řezbářské dny

Máte chuť nahlédnout do naší dílny a trochu si vyzkoušet práci se dřevem a dláty?

Pojďte si k nám na půl dne zařezbařit nyní přes léto!

Více

Jaro a léto 2024 informace

Jarní víkendové řezbářské kurzy jsou obsazené, těší nás to a děkujeme Vám za Váš zájem. Již nyní se můžete hlásit do říjnového termínu. Do pravidelných řezbářských kurzů začínajících od září zapisujeme od června.

Nyní s nadcházejícím létem Vás všechny zveme na víkendové kamenosochařské kurzy na venkově v Modřejovicích. Nahlédněte na fotogalerii vzniklých prací z předchozích ročníků pro inspiraci. Těšíme se na Vás.

Více

Nyní můžete obdarovat své blízké dárkovým poukazem na naše jakékoli víkendové kurzy a nebo na pravidelné řezbářské kurzy, které opět začínají v novém pětiměsíčním semestru od konce ledna 2024 a několik míst je nyní k dispozici. Proto neváhejte, rádi poskytneme více informací o konkrétních dnech a časek, které jsou k dispozici.

Více

Do nové sezóny v novém kabátu!

Milí příznivci našich kurzů! S radostí vás vítám v nové řezbářské sezóně! Doufám, že jste si užili naplno krásných letních dní a že se stejně jako já teď těšíte na setkávání v naší řezbářské dílně. S některými z vás jsme se viděli také na kamenosochařském kurzu a teď nás čeká setkávání v řezbářské dílně.

Více

Vyhlašujeme termíny pro letní kurzy kamenosochařství! Podívejte se na naši nabídku a zavítejte do Modřejovic strávit prodloužený víkend v malé vesnici nedaleko řeky Berounky vytvořte si sochu z pískovce či opuky. Termíny pro letošní kamenosochařské kurzy jsou:

23. - 25. 6. 2023., 14. - 17. 7. 2023 .....

Více

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190