Aktuality

Nyní začíná nový semestr pravidelných řezbářských kurzů, stále ještě zbývá několik posledních volných míst k dispozici, neváhejte a kontaktujte nás pro rezervaci konkrétního termínu.

Více

Nyní můžete obdarovat své blízké dárkovým poukazem na naše jakékoli víkendové kurzy a nebo na pravidelné řezbářské kurzy, které opět začínají v novém pětiměsíčním semestru od konce ledna 2024 a několik míst je nyní k dispozici. Proto neváhejte, rádi poskytneme více informací o konkrétních dnech a časek, které jsou k dispozici.

Více

Volná místa!

Máte chuť si zařezbařit? Hlásíme, že se uvolnila místa v pravidelných kurzech v pondělí ( liché týdny, 1x za 14 dní ) v čase 17 - 20 hodin. A stále zbývá několik volných míst ve víkendovém řezbářském kurzu v termínu 13. - 15. října 2023

Více

Zveme Vás na víkendový řezbářský kurz

Máte chuť strávit víkend trochu jinak? Tak přijďte 13. -15. 10. 2023 k nám do dílny na intenzivní víkendové řezbářské tvoření. Stále je ještě pár míst k dispozici. 

Více

Do nové sezóny v novém kabátu!

Milí příznivci našich kurzů! S radostí vás vítám v nové řezbářské sezóně! Doufám, že jste si užili naplno krásných letních dní a že se stejně jako já teď těšíte na setkávání v naší řezbářské dílně. S některými z vás jsme se viděli také na kamenosochařském kurzu a teď nás čeká setkávání v řezbářské dílně.

Více

Vyhlašujeme termíny pro letní kurzy kamenosochařství! Podívejte se na naši nabídku a zavítejte do Modřejovic strávit prodloužený víkend v malé vesnici nedaleko řeky Berounky vytvořte si sochu z pískovce či opuky. Termíny pro letošní kamenosochařské kurzy jsou:

23. - 25. 6. 2023., 14. - 17. 7. 2023 .....

Více

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190