Letní půldenní řezbářský kurz v Praze

Vyzkoušejte si práci se dřevem a dláty!

Cena: 750 Kč za 4,5h

DOPOLEDNE: 9:00  - 13:30 

ODPOLEDNE: 16:00 - 20:30

Nabízíme Vám možnost půldenního tvoření u nás v dílně! Ať nás navštívite sami s přáteli či rodinou, kromě přijemně stráveného společného času si domů odnesete vlastnoručně vyřezaný výrobek.

Možná již řezbaříte a rádi byste své dílo zkonzultovali či dokončili pod odborným dohledem, tak i pro Vás může být tato nabídka ideální.

Námět Vašeho tvoření je libovolný. Pokud si ale zvolíte pouze půldenní kurz, prosím počítejte, že se nestihne zrealizovat nic rozměrného a složitého. Je možné stihnout vyřezat např. vlastní autorskou lžičku, osobitě zdobenou drobnější misku či tácek, malý reliéf s libovolným námětem, šperk, malou masku, zvířátko jednodužších tvarů (např. ryba, želva, ptáček, ovečka...) abstraktní kompozici, soška andílka, jednoduchý ornament a pod.

Plánujete-li zrealizovat složitější a rozměrnější dílo, doporučujeme rezervovat dopolední i odpolední termín v jednom dni a nebo případně i více termínů během léta.

S přípravou materiálu Vám rádi pomůžeme a veškerý materiál a pomůcky a nástroje Vám budou samozřejmě k dispozici.

Těšíme se na Vás. 

Prosím kontaktujte nás pro výběr konkrétního termínu s předstihem kvůli kapacitě míst a obsazenosti.

Třeba Vás tyto krátké tvořivé návštěvy naší dílny inspirují k tomu přihlásit se do našich semestrálních pravidelných kurzů, které začínají opět od září 2024.

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190